Vpřed a Junák – nabídka pro sběratele

Diskusní fórum · Sběratelství, téma založeno: 4. 11. 2009, celkový počet příspěvků: 7.
sobolik Člen
#1 | Vloženo 4. 11. 2009 9:17Nabízím pro sběratele:
Junák ročník 30 1947/48
Vpřed ročník III/1948 – vázaný
Junáci Vpřed 1949 – vázaný
spoustu Foglarovek
Rychlonozka Člen
#2 | Vloženo 6. 11. 2009 13:56Za kolik?
sobolik Člen
#3 | Vloženo 8. 11. 2009 22:29Podle toho co? Nabídni.
dae Člen
#4 | Vloženo 8. 11. 2009 23:02No, jednak si myslím, že to sem moc nepatří, a pak je tenhle inzerát něco jako „Prodám auto. Je to škodovka a je modrá. Cenu nabídnete.“ Prostě málo informací. Desky vazeb jsou originální? Jaké foglarovky přesně? Jaké roky vydání? Maji přebaly? V jakém jsou stavu? To všechno ovlivňuje cenu.

Nejlépe je vždy tyhle věci nafotit, protože to, co jeden označuje za „velmi dobrý stav“, zdaleka nemusí odpovídat představě o takovém stavu u někoho jiného. Přiznám se, že jsem v inzerátech úplně alergický na spojení „na svůj věk velmi dobrý stav“. Takové inzeráty většinou ani dál neřeším, protože je mi jasné, že stav je dost špatný.
#5 | Vloženo 9. 11. 2009 15:19sobolik
Pokud člověk něco prodává, měl by vědět, kolik za to chce. Jinak toto fórum není pro obchodování úplně ideální, myslím, že vhodnější je použít některý internetový aukční server.
sobolik Člen
#6 | Vloženo 9. 11. 2009 22:32Já jsem to sem umístil spíš proto, že jsem myslel, že tady se najde někdo, kdo o to bude mít opravdový zájem a bude z toho mít radost, protože na tom nechci nijak zvlášť vydělávat.
Hlavně se mně jednalo o ty časopisy (Junák a Vpřed) a ty knihy bych k tomu dal třeba za symbolickou cenu, i když jsou opravdu ve velmi dobrém stavu :). Časopisy jsou vzhledem k věku a častému čtení generacemi naší rodiny opotřebované, ale díky tomu, že jsou svázané do knihy jsou zachovalé.
Díky správci za podnět, zkusím to tedy „prodat“ na nějakém aukčním serveru.
fotorobo Člen
#7 | Vloženo 14. 9. 2010 16:11:-) a když to budeš zkoušet, doporučuju Aukro. Jinde není takový počet možných zájemců.
Moderátor Paja: příspěvek učesán, odstraněn duplicitní
Toto téma je uzamčeno, není možno přidat příspěvek.