Nulté číslo 2. ročníku Mh

Diskusní fórum · Sběratelství, téma založeno: 2. 9. 2010, celkový počet příspěvků: 5.
#1 | Vloženo 2. 9. 2010 17:53E-mailem mi přišlo upozornění, že v přehledu čísel Mladého hlasatele uvedeném zde na stránkách mi chybí nulté číslo 2. ročníku. Ve zdrojích, ze kterých jsem čerpal, jsem o něm však informaci nenašel. Chci se proto zeptat, zda by některý z místních znalců a sběratelů Mh dovedl existenci takového čísla potvrdit?
Loma Člen
#2 | Vloženo 10. 9. 2010 22:12Asi težko ti to někdo bude vyvracet, když o něm do nedávné doby nikdo nevěděl. Pokud máš zájem o scan titulní a druhé stránky (to jediné se dochovalo) napiš na adresu "Miroslav Škvára" <karel-may@seznam.cz> a on ti jej rád pošle. Kdyby nemohl tak ti jej rád ukáži na burze 09.10. na hlaváku. Budu tam prodávat Sborníky. Pokud by se na výzvu ovšem ozval někdo kdo vlastní celé toto číslo, dej mi prosím vědět. Jinak právě pracujeme na obrazové publikaci o Malém a Mladém hlasateli.
#3 | Vloženo 11. 9. 2010 1:37Díky, na burze bych se měl objevit.
Briquet Člen
#4 | Vloženo 23. 9. 2010 0:14V prvním čísle druhého ročníku na straně č. 2. je článek, kde je uvedeno: Milí přátelé, mnozí z vás už Malého hlasatele znají. Byl vytvořen pro vás, pro děti a mládež. Jeho ukázkové číslo vyšlo před prázdninami, ale brzy se rozešlo a proto je vydáváme znovu, s novou obálkou a částečně novým obsahem.
Briquet Člen
#5 | Vloženo 23. 9. 2010 7:19Omlouvám se, přehlédl jsem, že se píše o ročníku II., můj příspěvek se týká ročníku I.