Eldorado č. 35

Diskusní fórum · Časopis Eldorado, téma založeno: 23. 3. 2014, celkový počet příspěvků: 9.
Marta25 Člen
#1 | Vloženo 23. 3. 2014 20:06Ahoj, takže se vyjádřím k novému číslu. Řekla bych, že nejlepší z těch, co jsem zatím dělala já :-) Samozřejmě není perfektní, ale je potřeba postupovat po malých krocích. K samotnému obsahu čísla nemám žádné výhrady, články jsou také velmi dobré a kvalitní a nová rubrika Vraždy v Auronde je velmi zajímavá :-) Toť ode mě asi zatím vše :-)
tomas fiala Redaktor
#2 | Vloženo 23. 3. 2014 20:35Mile mě překvapil celkem vysoký počet stran (to bylo vůbec první, čeho jsem si všiml). U obálky mě trochu mrzí, že není přes celou stránku, záhlaví na obálce by být nemuselo. V rubrice Ze života Eldorada jsou nějaké překlepy/"rozhozy" a úplně jsem nepochopil odsazení prvních dvou odstavců. Ale jinak je Eldorado určitě na dobré cestě.
Tož tak.
Mordor Člen
#3 | Vloženo 23. 3. 2014 20:40Mne sa osobne toto číslo veľmi páči. A som rád, že moja nová rubrika má dobré ohlasy. Zároveň by som sa chcel ponúknuť, že by som bol schopný časopisu Eldorado pomôcť aj po grafickej stránke, nejako ho oživiť, pozdvihnúť. Mohol by som pomôcť aj so záhlaviami časopisu, keďže v tom mám zručnosti. Ak by ste mali záujem, môžete ma kontaktovať na mordor@centrum.sk.
Články sú veľmi kvalitné a dobre sa čítajú.
Marta25 Člen
#4 | Vloženo 24. 3. 2014 19:35Co se týče toho záhlaví na první stránce, tak to musím do příště ještě nějak prostudovat, protože jsem nevěděla, jak to mám změnit, abych to tam neměla, pořád mě to tam klikalo nějaký divný tabulky, tak jsem to tam nechala. Ze života Eldorada - tam jsou ty dvě písmena úplně nesmyslně rozhozený, to jsem si všimla až potom, co jsem to viděla na netu, mě to předtím nějak vůbec netrklo do očí, až na tom webu. A co se týče těch záhlaví od Mordora, no tak to bychom samozřejmě byli moc rádi :-)
#5 | Vloženo 25. 3. 2014 0:18Mordor
Nabídka zní zajímavě, grafická vylepšení záhlaví by se hodila. S Martinou se můžete domluvit na podrobnostech, čím by bylo vhodné začít a tak.
tomas fiala Redaktor
#6 | Vloženo 25. 3. 2014 11:40Marta25
Záhlaví na 1. stránce jednoduše schováš tak, že roztáhneš obálku přes celou stranu.
Havree Člen
#7 | Vloženo 28. 3. 2014 20:18No, já bych řekla že číslo bylo hezký, akorát v Životě Ebby se začínám nějak špatně orientovat, jinak bych řekla že dobrý
#8 | Vloženo 30. 3. 2014 23:37Páté číslo po obnově... z mého pohledu je vidět jednoznačné zlepšování se, ostatně toto číslo včetně jeho sestavení a kompletace, bylo již plně v rukou Martiny. Vypadá to, že nová redakce již se „zaběhla“ a tak budeme moci třeba výhledově začít přemýšlet, co by dále stálo za zlepšení, kam se posunout...
#9 | Vloženo 31. 3. 2014 19:58Ahoj,
takže co se týče toho Života, tak už jsme to začali nějak s pisatelkou řešit, tak snad se to budoucna zlepší. K otázce zlepšení, pak doufám, že se nám podaří vylepšit a obnovit záhlaví.