Kdo byl Stanislav Struna?

Diskusní fórum · Časopis Eldorado, téma založeno: 10. 12. 2016, celkový počet příspěvků: 29.
kubino Redaktor
#1 | Vloženo 19. 3. 2017 2:01:-D Také je zajímavé, že profil ti Struno vznikl tady v prosinci 2016, což je nesmysl, komunikoval si tady s námi i předtím, na facebooku jsme si psali posledních 8 let dvakrát, tak jestli si ta stejná osoba, tak mi napiš z toho profilu na facebooku (který máš od roku 2010) AHOJ :-)
#2 | Vloženo 20. 3. 2017 9:40kubino
Stanislav Struna má na foglarwebu dva účty: struna a Struna. :)
SarkaS Člen
#3 | Vloženo 21. 3. 2017 0:10Na Facebooku jsou "dvě Struny", jedna třebíčská, další má stejnou profilovku, ale jen jeden obrázek v galerii. Ten obrázek jsem už někde viděla, hmm, kde? Také na facebooku na jisté stínadelské stránce, co se zdála být aktivní naposledy roku 2015. Zdá se mi, že všechny stopy ohledně této stránky (zejména stopy ve videích) vedou k jediné osobě, která je ve Stínadlech nazývána různě. Možná je to zdání, jako hodně věcí, ale jisté indicie k té osobě prostě směřují. Další indicie (mj. počáteční číslo 2) vedly k další osobě, ale tahle stopa se zdá být příliš stará a na jejím konci jako by neexistoval nikdo, kdo se o zprávy zajímá. Vše je tak podivně propojeno...
"Jinak jsem tada, ach tady," - má i tahle podivná formulace být stopa? A vůbec to množství překlepů ve Strunových příspěvcích? :)
Struna Člen
#4 | Vloženo 21. 5. 2017 16:47Žádné AHOJ psát nebudu! 23. 5. na FB něco zveřejním.Šárka aspoň hledá, ale nevím, nevím zda je blízko - tak blízko - aby poznala co za tím je. Nepátrejte kdo za tím je, ale co za tím je. Jsem jen hráčem, nebo snad režisérem...? Bloudíte v kruhu minulosti a netušíte, netušíte že úkol Struny je v budoucnosti - tak i jako dříve - a jeho odhalení nic, nic nezmění.
tomas fiala Redaktor
#5 | Vloženo 22. 5. 2017 12:37Přijde na to, kdo a na kolik si s tebou bude chtít hrát... Zatím to vypadá, že se k tomu nikdo nijak zvlášť nehrne.
Struna Člen
#6 | Vloženo 23. 5. 2017 20:51tomas fiala
To jako myslíš, že Struna je tu pro vás.... Hahaha. To vy jste se připletli do akce Struna tím, že jste si vymysleli nějakou nejapnou hru kde je Struna. Navíc jste to pak nechali nedokončené a píštete, že to byl výmysl. Prostě jste otevřeli skříňku a otevíráte jí stále... Nechte věci být jak jsou a bude klid.
Quasimodo Člen
#7 | Vloženo 24. 5. 2017 3:44SarkaS
Celkem rozumné závěry.
tomas fiala Redaktor
#8 | Vloženo 27. 5. 2017 19:34Struna
Že by mě zrovna tohle připravovalo o klid, to mně nepřijde, ale možná to bude tím, že je mi poměrně lhostejné, jestli se klubko této záhady někdy rozmotá, nebo zůstane zašmodrchané navěky. Takže bych se celkem taky přimlouval za ukončení všech úvah. (Na druhou stranu, aspoň se tu něco děje, což není od konce Eldorada zrovna samozřejmé.)
#9 | Vloženo 28. 5. 2017 11:45tomas fiala
Mám podobný názor. Je milé, že diskuse alespoň občas trochu ožije. :)
<  1  2  >