Sdružení pro mládež organizovaná kubinem

Diskusní fórum · Skauting a klubaření, téma založeno: 1. 5. 2008, celkový počet příspěvků: 3.
kubino Redaktor
#1 | Vloženo 1. 5. 2008 21:55Zdravím vás všechny. Na začátku roku jsme měli s kamarádama klub, nicméně se brzy rozpadl, protože jsem začal zakládat spolu s dalšími lidmi občanské sdružení. Teď máme tři oddíly pro děcka do prvního stupně základní školy, a proč to všechno říkám, inu je to jednoduché, tento nápad vniknul po několikátém přečtení knihy Tajemná Řásnovka, doslova tedy mohu říci, že Jaroslav Foglar mi změnil život a nejenom v tomto případě. To by bylo asi tak vše, tak se tu mějte, já zase někdy zavítám, až budu mít čas.
#2 | Vloženo 1. 5. 2008 22:08Takže Tři klíče již neexistují? A jestli chceš a je co, tak klidně napiš o tom sdružení více, návštěvníky to jistě bude zajímat. A zavítej po kratší době než dosud. :-)
kubino Redaktor
#3 | Vloženo 2. 5. 2008 7:59Co se týče Tří klíčů, již opravdu neexistují, spíše neformálně se scházíme a občas někam vyjedeme, bohužel občanské sdružení vyžaduje více času. Přeji všem krásný víkend. :)