Dokument o bratřích Saudkových

Diskusní fórum · Život Jaroslava Foglara, téma založeno: 9. 6. 2006, celkový počet příspěvků: 3.
Bobr Člen
#1 | Vloženo 9. 6. 2006 14:56Nazdár foglarovci, jestli jste se díval někdo včera 5. 1. 06 v pozdních hodinách na dokument o bratřích Saudkových, mohli jste tam zachytit i ukázky z komiksu Ztracený kamarád a povídání Káji Saudka o jeho vzniku a spolupráci s Jestřábem. Pořad byl celkově zajímavý, možná je můj pohled ovlivněn tím, že mám rád a líbí se mi tvorba obou bratru, ale ... Kája se moc pěkně vyjádřil na téma setkání a spolupráce s panem Foglarem. Neumím to přesně odcitovat a bohužel jsem to nenahrával, ale bylo to ve smyslu "že šlo o životní setkání, po kterém kdyby v životě nic nenásledovalo, to stálo za to" Tady musím na základě vlastních zkušeností s Kájou souhlasit. Ani já na své první setkání s Jestřábem, mimochodem tady u nás v Táboře, nikdy nezapomenu.
Moderátor Paja: Příspěvky v tomto vlákně byly převedeny z původní návštěvní knihy (nesouhlasí datum vložení).
Kejchal Člen
#2 | Vloženo 9. 6. 2006 14:57O tom dokumentu jsem slyšel, jen mě vůbec nenapadlo, že tam bude i zmínka o Foglarovi. Ach jo to se někdo má, když je živoucí fosílie, viď Bobře, a setkal se s Foglarem. Na druhou stranu si ale zase říkám, jestli není lepší žít v nějaké iluzi a pak být tím setkáním třeba trochu zklamán.
Bobr Člen
#3 | Vloženo 9. 6. 2006 14:57Kejchale, myslím, že setkání s Jestřábem by tě nezklamalo a nezbořilo tvé iluze.