Dymour

Diskusní fórum · Rychlé šípy a Stínadla, téma založeno: 29. 5. 2008, celkový počet příspěvků: 7.
#1 | Vloženo 29. 5. 2008 16:34Rychlonožka je jako každej správnej pátrač lačnej po informacích, leč bere to moc hopem. Ale co? =)
Tak teda Stínadla. Napadlo vás někdy... hm, co vlastně, že jo? (O tři minuty později.) Třeba Dymour. Nevím, jak byl Kocouří hrádek velký, zhruba jo, ale přece jen tenkrát... zkrátka, každá mrtvolka hezky zapáchá. Hodně. A v přízemí bydleli lidi. I když se to mohlo ztratit v jiných "vůních" - to víte, desítky koček, ty něco vyprodukujou... =) A což takhle ještě Rigor mortis - posmrtná ztuhlost? Plus ještě smrtelná křeč. Mohlo se stát, že kdyby koš stál někde volně mimo haraburdí, že by se převrátil i s K.D. (ne, kulturní dům ne, alébrž Kája Dymoráků). Ale nestalo se to, tak proč filozofovat. =)
Rychlonozka Člen
#2 | Vloženo 30. 5. 2008 17:29A co to (ne)vábný jídlo od Amazonek. Cizincovi by asi moc nechutnalo kdyby si Kája dovolil nějak smrdět (vlastně mu už to mohlo být jedno jestli zapáchal nebo ne).
#3 | Vloženo 30. 5. 2008 19:32Vždyť to říkám - velký barák! Cítit by to možná ani nebylo. Navíc - Cizinec mohl být v jiném domě z toho slepence.
Vařily mu knedlíky. A oknem tam lezla vždycky jen Fanýrková - é - teda Fany. Byla z nich nejobratnější.
Kawi Redaktor
#4 | Vloženo 30. 5. 2008 20:08Ještě ke Kocouřímu hrádku. Já jsem si vždycky myslela, že Cizinec byl zrovna na "té" půdě. A myslím, že by nic necítil, vždyť se tam píše, že tam proudil vzduch a kdysi se tam sušilo prádlo... A k jídlu. Nemůžeme říct, že Amazonky vařily knedlíky. Ty uvařily zrovna když tam byly Rychlé šípy. Co vařily jindy, to asi nikdo neví...
#5 | Vloženo 31. 5. 2008 8:03Navíc Dymour byl už pořádně vybělenej... Nic tam zapáchat nemohlo.
Bimbam Redaktor
#6 | Vloženo 2. 6. 2008 19:28Tož ba, Jiggi, proutí nesmrdí :-))
Jindra Hojer Člen
#7 | Vloženo 12. 6. 2013 19:15Ale Bratrstvo Kočičí Pracky vyděsil ten proutěný koš pěkně.