Žádost o pomoc – táborová hra o JF

Diskusní fórum · Nezařaditelné dotazy, téma založeno: 29. 8. 2008, celkový počet příspěvků: 8.
saaaky Člen
#1 | Vloženo 29. 8. 2008 14:31Ahoj, nutně bych potřeboval zodpovědět několik otázek k několika knihám J. F. Sám moc velký čtenář nejsem, a proto potřebuju, aby mi s tímto "testem" někdo pomohl. Bude asi nutná opravdu dobrá znalost jeho knih. Díky moc každému kdo se ozve a věnuje pár minut vyplnění toho testu a pak mi ho zašle zpět. Budu moc vděčný!

Ještě jednou díky. LK
#2 | Vloženo 29. 8. 2008 15:29saaaky
Nevím, jestli se ti někdo takto ozve, když ani neví, o co konkrétně jde. Zkus napsat otázky sem, dočkáš se třeba odpovědí od více lidí.
#3 | Vloženo 30. 8. 2008 8:22Já klidně svoje znalosti nabídnu, ale tady se opravdu dá psát asi trochu víc.
Kawi Redaktor
#4 | Vloženo 7. 9. 2008 10:47Taky něco o foglarovkách vím.
Otakar Losna Člen
#5 | Vloženo 10. 9. 2008 17:36Ahoj, když budeš něco konkrétního potřebovat, napiš. Už mám dost přečteného.
P@vel Člen
#6 | Vloženo 10. 11. 2008 13:22Ahoj všichni nadšení znalci,
pořádám dětské tábory a při každoročním bádáním nad tématem celotáborové hry mě napadl Foglar. Jen nejsem znalec a potřeboval bych poradit. Najde se tu někdo, kdo by se mnou zašel na kafe a poklábosil mi o Foglarovi a jeho díle?

Za jakýkoli ohlas budu moc rád. Díky, zdraví P@vel

můžete mě taky kontaktovat na 602326747, nebo jahelka@englishcamp.cz

Ještě jednou dík a budu se těšit :o)
Bimbam Redaktor
#7 | Vloženo 10. 11. 2008 14:08P@vel
Tím myslíš že by osoba Foglara samotná byla tématem celotáborovky? Zajímavý nápad, těžší asi bude udělat pro účastníky tábora jakési zahajovací prvotní vnoření se do děje. Do jiného času, do jiného místa - spíš míst. On by se takovýhle tábor hodil pro nadšené foglarozpytce žijící u nás, do zahraničí a pro zahraniční účastníky je fenomén Foglar obtížně přenosný - ba téměř nepochopitelný. Jestřáb byl člověk velmi vnímavý a dokázal místa jež ho něčím zaujala přetavit pro svůj oddíl a potažmo i pro jiné ve svých knihách a nápadech. Jestli jsi v Praze, požádej někoho ze SPJF - Sdružení přátel Jaroslava Foglara - tam jsou hotoví badatelé a rádi o Jestřábovi a jeho díle diskutují a povídají. SPJF má své netové stránky, je možno je takto kontaktovat.
P@vel Člen
#8 | Vloženo 18. 11. 2008 18:16Bimbam
Díky díky. Myslel jsem něco z jeho příběhů. Nevím, zda by bylo lepší držet se jednoho, nebo udělat třeba něco jako "the best of". Právě proto bych se rád sešel s někým kdo má Foglara rád a zná ho křížem krážem ;o). Mimochodem, tábor pro který tuto hru připravuji je pro české děti.