Jiggiho odpověď pro Vonty

Diskusní fórum · Rychlé šípy a Stínadla, téma založeno: 19. 1. 2009, celkový počet příspěvků: 37.
#1 | Vloženo 19. 1. 2009 14:56Tentokrát tomu už ale dost dobře nerozumím...
Pokračování nebude, to psát nechci. Tak snad ten deník pátrače? Ale co z toho? Myslíte, že někdo nepovolaný podle toho... ten, kdo z toho nevykoumá nic (A měl by snad něco vykoumat, když Stínadla jsou, možná, vymyšlená...?) nebezpečný není. Navíc to, co jsem, možná, prozradil jsou takové věci, které s těmi nejděsivějšími a největšími tajemstvími nemají nic společného.
Jinak se zase chystám do jistých míst, takže se můžeme setkat, nebo si nechat vzkaz. Asi u Jakuba u vrat. A vím, že tohle vás asi opravdu naštve.
Není to snad jen ta klasická zloba, že ten, kdo ani nepatří do staré čtvrti toho ví víc než mnozí z ní.? Ale já do Stínadel patřím možná víc než někteří starousedlíci - to je alespoň můj skromný názor.
Mlčenlivost chrání nás!
Kawi Redaktor
#2 | Vloženo 20. 1. 2009 10:45Musím říct, že Jiggi píše do Diskuzního fóra opravdu zajímavé příspěvky (trochu mě vlastně zaráží, proč to sem vůbec píše). Jo, vím, že tento text nebyl určen pro mě, ale tuhle poznámku jsem si prostě nemohla odpustit.
Hippocampus Člen
#3 | Vloženo 20. 1. 2009 11:39Proč pořád brát všechno jako výhružky a nesouhlas? Proč třeba nezkusit variantu "dalších stop", drobných připomínek střípků minulosti a malé indicie?
Bimbam Redaktor
#4 | Vloženo 20. 1. 2009 12:50Rovněž si myslím totéž co přispěvatel nade mnou, náš mladý autor zřejmě trpí občasným pocitem nebezpečného pronásledování vyplývajícím z bujné fantazie. Jiggi dej si placku na čelo, sedni si na zadek na židli a přemejšlej v klidu. A ne v trapu. Prostě jako starej Metelka :-))
#5 | Vloženo 20. 1. 2009 15:05To přemejšlení v klidu mi ale přijde jako ukázka strachu, i když tady v Bimbamově odpovědi mi něco smrdí. Zkrátka jinou možnost než tady Návštěvní knihu nemám, protože do jistých míst se jen tak nedostanu a ti, kterým je to určený si to určitě přečtou. Oni to vědí až moc dobře.
A nemám schizofrenii ani bujnou paměť, to víš až moc dobře Bimbame. Je mi sedmnáct a na blbnutí takového typu nemám už buňky a náladu.
Hippocampus Člen
#6 | Vloženo 20. 1. 2009 15:14No prima, tak Bimbam se mě zastal ;) V klidu přemýšlet je ukázka strachu? Páááni, to je pro mě novina. Zajímavý životní postoj. Jak se kdysi kdesi tradovalo "Neptejte se, KDO to psal, ale PROČ to psal..." Stejně všichni šli jenom za tím, KDO to a to napsal. Tohle mi přijde dost podobné.
#7 | Vloženo 20. 1. 2009 16:02Nemyslel jsem přemýšlení, ale nereagování. =)
Bimbam Redaktor
#8 | Vloženo 20. 1. 2009 17:35Hele, Jiggi, tak raději nejdřív přemýšlej a pak piš, jaksi nemůžem nikdo vědět co si pod nějakým slovem který napíšeš myslíš, když ono to zní ve skutečnosti jinak. A opravdu jsem neměl na mysli schizofrenii (rozštěpení osobnosti) ani bujnou paměť, jen bujnou fantazii. Paměť je jedna věc a fantazie druhá a naštěstí se jedna bez druhé neobejde. A bez fantazie se nedá lautr nic vymyslet. Takže ona fantazie je vejkoncem dobrá věc :-)) Hmmm, sedmnáct... tolik nějak plus minus mohlo bejt Tleskačovi když dokončil kolo lítací a nebo taky Širokkovi než se stal Širokkem.
Rychlonozka Člen
#9 | Vloženo 25. 1. 2009 18:34Jiggi až budu v Praze tak ti nechám na dvířkách (kde už si mi jeden vzkaz nechal) vzkaz. Ale to se domluvíme až pak. Bojím se, že to tento rok nevyjde. Pak mi tam třeba nech křídu:-D
#10 | Vloženo 25. 1. 2009 18:46A já ho nechám tobě! =)
kubino Redaktor
#11 | Vloženo 26. 1. 2009 14:54Připadám si jako největší cvok tady na foglarwebu, páč nevím vůbec o co go.:-D:-D Asi si budeme muset Jiggi promluvit někdy.:-D
Jan Redaktor
#12 | Vloženo 27. 1. 2009 16:17kubino
Naštěstí nejsi sám... :-)
Zemle Redaktor
#13 | Vloženo 15. 4. 2010 17:06Tím líp, že Jiggi píše zajímavé příspěvky, ale začínám mít pocit, že občas toho prozradí víc než by bylo záhodno.
kubino Redaktor
#14 | Vloženo 15. 4. 2010 20:14Já do děje této záhady Stínadel stejně neprokouknu, už jenom z časových důvodů, tak sem prosím radši nepiště nikdo nic, protože já si pak lámu hlavu nad těmi tajuplnými příspěvky. :-D
kubino Redaktor
#15 | Vloženo 15. 4. 2010 20:17Já totiž spíše patřím k té druhé větmi příznivců a milovníků Jaroslava Foglara. Tohoto spisovatele obdivuji jako skautského vedoucího, sám vedu několik oddílů a organizuji tábory, proto se od Járy mnoho učím a jeho knih s touto tématikou si nesmírně vážím. Do druhé větve paří Stínadlovci a pátrači. I ona druhá větev mě vábí, ale já na to asi nemám buňky...:-)
#16 | Vloženo 15. 4. 2010 22:51kubino
Přece není špatné si občas lámat nad něčím hlavu. :)
Rychlonozka Člen
#17 | Vloženo 16. 4. 2010 16:17Mě to láká, chytne mě to tak že si myslím že mě to zajímá nejvíce ze všech (to ale každého), ale pak mě to zase rychle pustí. Jiggi co mě k něčemu nakopnout. Až bude čas pošli prosím maila. Jdu se asi projet na kole. Zatím.
Zemle Redaktor
#18 | Vloženo 19. 4. 2010 16:11To já asi patřím do obou skupin, ikdyž možná víc k té Stínadelské a čím víc toho milej Jiggi napovídá, tím líp, protože ne všichni se můžou každej víkend toulat po Praze.
#19 | Vloženo 21. 4. 2010 19:45A ty myslíš, že já snad jo?
Zemle Redaktor
#20 | Vloženo 22. 4. 2010 11:47No, já jsem ráda, když se tam dostanu dvakrát za rok a to ještě s rodiči.
<  1  2  >