Foglarovské novinky v roce 2005

Diskusní fórum · Aktuality, téma založeno: 9. 6. 2006, celkový počet příspěvků: 1.
Bobr Člen
#1 | Vloženo 9. 6. 2006 14:56Nazdar všem foglarovcům. Chtěl bych vás jen upozornit na sobotní (31. 12. 2005) číslo Táborských listů, kde je malý sloupeček s upozorněním na dva sešítky – knížečky a to Jaroslav Foglar v hádankách a vzpomínkách a Můj život s Ábíčkem. O nové stínadelské knize už píše Pája a diskutujete o ní, tak ještě upozorním na časopis Western Word (leden 2006), kde je článek a fotografie o Ježku v kleci v písních. Ahoj a teď mi držte palce, abych si pamatoval heslo a tento příspěvek se zobrazil.
Moderátor Paja: Příspěvek přesunutý ze staré návštěvní knihy. Uvedené datum neodpovídá původnímu datu vložení.
Toto téma je uzamčeno, není možno přidat příspěvek.