Záhlaví stránky (Foglarweb – stránky o Jaroslavu Foglarovi)
foglarweb

Informace o webu

Stránky foglarweb jsou nekomerční projekt určený pro zájemce a fanoušky Jaroslava Foglara. Jejich cílem je vytvořit virtuální místo pro vzájemné setkávání, publikování, vyměňování a získávání informací pro všechny „foglarovce“.

Webové stránky založeny 8. 2. 2005 na původní adrese foglar.unas.cz, od 20. 2. 2006 do 5. 8. 2014 byly uveřejněny na foglarweb.ic.cz, následně pak do 12. 8. 2019 na foglarweb.deg.cz. Od srpna 2019 jsou i nadále k dispozici veřejnosti na adrese foglarweb.skauting.cz díky službám LEBEDA hostingu.

Máte-li nějaký dotaz případně námět k obsahu nebo funkčnosti tohoto webu, můžete svou zprávu odeslat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Pokud se vám tyto stránky líbí a chcete je podpořit, vložte na svůj web náš banner (viz obrázek niže) – stačí, když zkopírujete následující HTML kód. Alternativně lze též použít i obyčejný textový odkaz.

Banner tohoto webu
<!--Odkaz na foglarweb-->
<a href="https://foglarweb.skauting.cz" target="_blank">
  <img src="https://foglarweb.skauting.cz/Obrazky/Hlavni/banner.png" alt="Banner foglarwebu" title="Foglarweb: Jaroslav Foglar – Jestřáb">
</a>