Výstava Bimba – Dobrodružství Bohumila Konečného

Diskusní fórum · Aktuality, téma založeno: 29. 11. 2008, celkový počet příspěvků: 12.
Jan Redaktor
#1 | Vloženo 29. 11. 2008 19:20Byl jste dnes někdo na výstavě Bohumila Konenčého - Bimby v Praze v Obecném domě? Dnes tam byl od 16:00 doprodný program s Rychlými šípy. Já jsem tam byl (s tátou) a viděl jstem tam, pokud se nemýlím, Páju. Kdo by tě nepoznal, brachu, v tom skautském kroji, že? :-) Jinak kdyby to někoho zajímalo, byla tam autogramiáda Jindry Hojera, předčítání z knížek Jaroslava Foglara, suvenýry atd... Všem tu výstavu vřele doporučuji.
#2 | Vloženo 29. 11. 2008 23:36Byl jsem na této výstavě právě dnes. Líbila se mi jak samotná výstava obrazů B. Konečného, tak doprovodný program s Jindrou Hojerem. Možná, že zde na webu budou i fotky z dnešní akce, ale to ještě nemůžu slíbit. Přidávám se k Honzovi a výstavu vám také moc doporučuji.

Jan
Nemýlíš se, skutečně jsi mě tam dnes mohl vidět. Akorát je mi teď trochu líto, že jsi mi o sobě nedal vědět, protože bych tě určitě rád potkal i osobně. Je dost možné, že jsem tě viděl a jen nevím, žes to byl ty. Tak se příště neboj ozvat, přinejhorším se spleteš.
#3 | Vloženo 30. 11. 2008 11:31Paja
Také bych tě rád poznal osobně. Opravdu škoda, že jsme o sobě nedali vědět, spíš já, když jsem se domníval, že si jedním z těch návštěvníků expozice. Příště se už ozvu, včera to byl asi ostych, nebo jak se tomu říká. :-) Možná si na mě vzpomeneš, dám i krátky popis: Ty si stál tam vpravo u zdi ještě s nějakýma lidma, které neznám. Já stál kousek od tebe, asi metr dva za tebou napravo. Byl jsem tam v takové šedé moderní bundě s kapucí, tmavé džíny, černé vlasy, tmavé oči, střední postava... Potom jsem tě ještě potkal v tom stánku se suvenýrama, hned když vyjdeš z té expozice. Kupoval sis tam pohlednici, pokud se nemýlím, a stál jsi hned za mnou s takovýma černýma deskama na papíry. Ale stejně si myslím, že si na mě nevzpomeneš i po tomhle popisu. Bylo tam hodně lidí. Možná máš dobrou paměť na lidi, o které nevím, no uvidíme.
#4 | Vloženo 30. 11. 2008 13:42Jan Takto zpětně si vzpomínám, která osoba jsi mohl být ty.
Jan Redaktor
#5 | Vloženo 30. 11. 2008 16:06Asi to bude tím, že tam moc kluků mého věku nebylo.
kubino Redaktor
#6 | Vloženo 30. 11. 2008 16:48Jé, tam by byla nějaká bomba do Eldorada :) pokecat s Hojerem :D mno tak to nás někoho mohlo napadnout tam zjistit nějaké lahůdky :) škoda.
Taky bych rád potkal pravidelné návštěvníky z webu osobně, nuže něco vymyslete. :)
#7 | Vloženo 1. 12. 2008 14:51Honza
No to se příště nestyď! =) Aspoň jsi mohl pokecat.
Pája
Teď, když je ti už osmnáct, ty dospěláku, to jsi ještě rover, nebo už old skaut?
Kubino
Kdysi jsem navrhoval nějaký sraz. To bylo ještě v návštěvní knize. Nejlepší by to asi bylo v Praze. To je asi uprostřed republiky a jezdí tam všechno.
#8 | Vloženo 1. 12. 2008 15:23jiggi
1) Neoslovuj mě dospěláku.
2) Oldskauti jsou tuším až od 26 let.

Pokud se někdo chce pustit do plánování nějakého srazu, tak ať založí nové téma, jinak se v tom nevyznáme.
Bimbam Redaktor
#9 | Vloženo 1. 12. 2008 15:52Tak založte novou kolonku, já se v tom nevyznám (v tom zakládání že). Navrhuju březen – to má bejt v Práglu nějaká akce kam by snad přijela i parta z Brna a od Brna, když už Jiggi načutnul tu Prahu.
Akorát Rychlonožka to bude mít dost daleko. A má to bejt o víkendu, takže by mohli i jistí spisálci. Navíc je březen měsíc knihy (nebo aspoň byl). B.
#10 | Vloženo 1. 12. 2008 16:02Ehm... ehm... kašly... kašly...
Jan Redaktor
#11 | Vloženo 1. 12. 2008 16:16Tak jsem založil nové vlákno.
Bimbam Redaktor
#12 | Vloženo 2. 12. 2008 10:19Copak, Jiggi, že by podzimní chřipka? Tak to chce do postele a nějakej pořádnej čajíček báby Jeremiášky. :))
Toto téma je uzamčeno, není možno přidat příspěvek.