S Rychlými šípy (a režisérem Hynkem Bočanem) do Stínadel

• 10. dubna 2013, 17:00
  • Praha – Staré Město

Přibližně hodinová vycházka po pražských uliček Starého Města bude jednou z akcí, která připomene letošní 75. výročí vzniku Rychlých šípů. Na její organizace se podílí Akademie Jaroslava Foglara, KampaNula, Junák – svaz skautů a skautek ČR a SPJF.

Akce bude začínat (a sraz účastníků tedy je) na nároží Haštalského náměstí u uličky ve Stínadlech v 17 hodin (odchod je v 17:13, na opozdilce se nečeká). Pořadatelé ukáží různá místa, která mají jistou souvislost s legendárním klubem, zejm. pak lokality, kdy byly natáčeny některé obrazy do televizního seriálu Záhada hlavolamu. Účast na akci přislíbil i režisér Záhady Hynek Bočan.

Na závěr setkání je plánována beseda v dosud blíže neurčené svatyni Uctívačů ginga.

Více informací na: http://www.ceskatelevize.cz/ct24/kultura/222183-s-rychlymi-sipy-a-reziserem-hynkem-bocanem-do-stinadel/.