Hledáme Rychlé šípy v Táboře

• 18. listopadu – 17. prosince 2013
  • Tábor – Staré Město

U příležitosti letošního 75. výročí Rychlých šípů se městská pátrací hra známá ze staropražských uliček rozšířila i do několik dalších českých měst. Jedním z nich je Tábor, kde se organizace chopilo junácké středisko Kalich, zejm. pak 6. oddíl Širokko.

Úkolem hráčů je najít zdokumentovat figuríny RŠ, které jsou umístěny na vyvýšeném neznámém místě v uličkách Starého Města v Táboře. Fotografii nebo obrázek s adresou a popisem místa následně zasílejte do 17. 12. na rychlesipy@skaut.cz nebo poštou na adresu Junák – svaz skautů a skautek ČR, Budějovická 990, 390 02 Tábor.

Vyhlášení výsledků hry proběhne na Foglarovském odpoledni v Táboře dne 11. ledna 2014. Všichni obdrží pamětní lístek a vítězové diplomy a ceny.

K akci Hledáme Rychlé šípy je vydána výroční turistická známka ze zvláštní RŠ řady.

Pozvánka na akci: Hledáme Rychlé šípy v Táboře

Více informací na: http://junak-tabor.cz/akce/rychle-sipy/rychle-sipy.html.