Eldorado č. 32

Diskusní fórum · Časopis Eldorado, téma založeno: 19. 12. 2013, celkový počet příspěvků: 26.
Marta25 Člen
#1 | Vloženo 22. 12. 2013 16:48O fotokolážích nevím vůbec nic :-) Z wikipedií si to myslím podobně jako Pája. Když jsem čerpala z wikipedie informace pro nějakou svoji práci do školy, vždy jsem musla uvádět citace - tu oni tam přímo mají, takže si myslím, že aspoň jako zdroj by ji bylo dobré uvést.
Jinak k celkovému pojetí časopisu. Myslím, že by bylo dobré neorientovat se pouze na určitou skupinu čtenářů. Některé časopisy to sice tak dělají, ale proč bychom měli být jako oni? Navíc tyto pohádky jsou vybrány zrovna tak šikovně, že aspoň jednu z nich by si někdo určitě vybral :-)
fanda Člen
#2 | Vloženo 23. 12. 2013 19:12Jsem tu nový..... a nevím kde bych mohl časopis sehnat. poradíte?
kubino Redaktor
#3 | Vloženo 23. 12. 2013 20:01Delfín: Také si myslím, že naší cílovou skupinou mohou být všichni. Především by to měly být děti a mládež, přičemž pojem mládež je dosti široký, můžou to být lidé ve věku až do 30 i více let, záleží na pojetí :-) Proti pohádkám nic nemám, koneckonců v době Vánoc se na ně dívají i dospělí.
fanda: Ahoj Fando, časopis vychází zatím pouze v elektronické podobě, je možné si všechna čísla stáhnout v archivu čísel. Časopis momentálně "rozjíždí" svůj provoz po více než roční nečinnosti, pokud bys měl zájem, určitě se můžeme domluvit na nějaké formě spolupráce.
Havree Člen
#4 | Vloženo 25. 12. 2013 22:48Ahoj, v jednom časáku jsem četla zajímavý článek a myslím že by se do eldoradu docela hodil ale nevím přesně jak to je s těmi autorskými práyy
tomas fiala Redaktor
#5 | Vloženo 26. 12. 2013 10:32Havree: Jen tak převzít článek možné není, ale je možné napsat článek na stejné téma, třeba ho pojmout z trochu jiného pohledu... Rozhodně však není dobré tvořit něco, co už existuje (bylo by to podobné, jako když by si každý vynalézal sám pro sebe elektřinu). K většině článků však člověk odněkud informace čerpat musí, a je v podstatě na něm, nakolik se bude inspirovat původní podobou (pozor však na hranice mezi inspirací a kopírováním).
Havree Člen
#6 | Vloženo 26. 12. 2013 21:17fanda

na stránkách eldorada zadej si to do google
<  1  2  >